Jak zyskać 350 zł na zakupy w sieci RTV Euro AGD

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Michał Pakuła

0 udostępnij na FB
350 zł na zakupy Zobacz jak uzyskać nawet 350 zł rabatu na zakupy w RTV Euro AGD, z kartą kredytową Citibanku. Załóż kartę bez opłaty za wydanie i bez opłat miesięcznych.

Jeżeli myślałeś o zakupie jakiegoś sprzętu rtv czy agd w najbliższym czasie, to zdecydowanie powinieneś zwrócić uwagę na nową promocję Citibanku. Zakładając kartę kredytową Simplicity, możesz teraz otrzymać nawet 350 zł na zakupy w sieci RTV Euro AGD. Oferta dotyczy wyłącznie nowych klientów, którzy zdecydują się skorzystać z oferty do 15 maja 2019.

Planujesz zmienić telewizor, może kupić nową pralkę a może szukasz prezentu komunijnego? Teraz w przypadku każdej z tej opcji możesz zaoszczędzić, pod warunkiem że zdecydujesz się na zakupy w sklepach RTV Euro AGD. To jednak nie wszystko, ponieważ aby uzyskać stosowny rabat będzie Ci również potrzebna karta kredytowa Citi Simplicity. Nie musisz się jednak obawiać dodatkowych opłat, ponieważ kartę otrzymasz w pełni bezpłatnie i nie będziesz za nią ponosił żadnych dodatkowych opłat miesięcznych czy rocznych.

Jak otrzymać 350 zł na zakupy w RTV Euro AGD?

Pierwszym krokiem będzie złożenie wniosku o wydanie karty Citi Simplicity dla nowych klientów. Po pozytywnej ocenie zdolności i historii kredytowej oraz wyrażeniu zgody na otrzymywanie informacji marketingowych, otrzymasz kartę kredytową za pośrednictwem kuriera lub poczty. Kolejnym krokiem będzie zalogowanie się do serwisu bankowości internetowej Citibank Online. Następnie konieczne będzie przeprowadzenie rejestracji w programie Priceless Specials. Gdy już tego dokonamy, w kolejnych 3 miesiącach powinniśmy dokonać dowolnych transakcji kartą na kwotę 500 zł / miesięcznie. Za każdy miesiąc wykonanych transakcji otrzymamy 7000 punktów, co łącznie da nam 21 000 punktów. I własnie te punkty będziemy mogli wymienić na vouchery o wartości 350 zł na dowolne zakupy zarówno w RTV Euro AGD, jak również u innych partnerów programu Priceless Specials.

Na sam koniec warto jeszcze pokrótce scharakteryzować kartę kredytową Citi Simplicity. Jak podkreśla sam bank, jest to jedyna karta kredytowa w Polsce bez opłaty za wydanie i użytkowanie. Ponadto daje dostęp do 5000 punktów handlowych, w których mamy możliwość uzyskania rabatów. Są wśród nich sklepy, restauracje czy przewoźnicy. Karta daje również dostęp do przedsprzedaży na największe koncerty o których zresztą mieliśmy okazję pisać na naszych łamach.

Czytaj również

Oceń:*