3000 zł na paliwo na stacjach BP

- konkurs Citibank

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

0 udostępnij na FB

10 kart paliwowych BP, a każda o wartości 3000 zł – to nagrody w ramach nowego konkursu przygotowanego przez Citibank. Warunki wzięcia udziału w konkursie nie są skomplikowane, a jedyne co należy zrobić, to odpowiedzieć na pytanie konkursowe. Oraz założyć Kartę Kredytową Citibank-BP Motokarta.

Nowy konkurs organizowany przez Citibank skierowany jest wyłącznie do nowych klientów, którzy nie posiadają jeszcze karty kredytowej Citibank-BP. Wzięcie udziału będzie możliwe maksymalnie do 15.12.2020 a jego rozstrzygnięcie nastąpi już dzień później czyli 16.12.2020 r.

Jak zyskać 3000 zł na paliwo od Citibank?

Pierwszy etap to udzielenie odpowiedzi na pytanie konkursowe. Ile razy w 2019 roku na stacjach BP klientom udało się zatankować dokładnie za 100 zł? To właśnie do osób, które będą najbliżej poprawnej odpowiedzi, trafią karty paliwowe BP o wartości 3 000,00 zł.

Udzielenie odpowiedzi na pytanie konkursowe, to jednak nie jedyny warunek który należy spełnić, aby wziąć udział w konkursie. Niezbędnym krokiem będzie również złożenie wniosku o Kartę Kredytową Citibank-BP Motokarta. Gdy już uda nam się ją otrzymać, będziemy musieli zalogować się przynajmniej 1 raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online. Lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile. Ponadto będziemy musieli dokonać transakcji na łączną kwotę w wysokości min. 500 zł. Nie później niż do końca 1 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia Umowy o Kartę.

Jakie korzyści daje Citibank-BP Motokarta?

Poza możliwością wzięcia udziału w dosyć atrakcyjnym konkursie, zyskujemy szereg udogodnień zakładając kartę kredytową Citibank BP. Przede wszystkim nie ponosimy żadnych opłat, zarówno za wydanie jak i korzystanie z karty. Oznacza to, że nie będziemy ponosić opłat miesięcznych za kartę. Nawet jeśli czasowo nie będziemy z niej korzystać. Wśród kart kredytowych dostępnych na rynku, jest to jedna z nielicznych kart, która nie posiada opłaty miesięcznej. I co ważne – bez spełniania dodatkowych warunków.

Ponadto dzięki karcie mamy możliwość uzyskania aż 720 zł zwrotu za paliwo w ciągu 3 lat. Jeśli będziemy wydawać przy pomocy karty 500 zł miesięcznie, w tym 250 zł na stacjach benzynowych BP, otrzymamy co miesiąc zwrot w wysokości 20 zł na swoją kartę. Karta daje nam również dostęp, do ponad 300 rabatów do 50% w Programie Citi Specials. Wśród nich są rabaty, które możemy wykorzystać robiąc rezerwację na Booking.com, wykupując ubezpieczenie na Link4, otrzymując 30 dni w prezencie przy wykupieniu dostępu do Audioteki czy 30 zł we Frisco. Tego rodzaju promocji w ramach programu Citi Specials jest zresztą znacznie więcej.

Czytaj również

Oceń: