2000 zł na wakacje od Netcredit

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Michał Pakuła

0 udostępnij na FB
konkurs Netcredit bony wakacyjne Itaka 10 bonów wakacyjnych o wartości 2000 zł do wykorzystania w biurach podróży Itaka - to główne nagrody w nowym konkursie Netcredit, który potrwa do końca marca 2019 roku.

Co raz częściej pojawiające się za oknem słońce, przypomina nam o nadchodzącej wiośnie a następnie okresie wakacyjnym. A gdyby tak zafundować sobie w tym roku wakacje marzeń? Może nam się to udać, razem z firmą Netcredit, która uruchomiła właśnie na swojej stronie internetowej, konkurs w którym do wygrania są bony o wartości 2000 zł na wakacje marzeń z biurem podróży Itaka.

Netcredit to firma pożyczkowa która z powodzeniem działa już od blisko 10 lat na rynku polskim. Specjalizuje się w udzielaniu chwilówek, czyli pożyczek krótkoterminowych z szybką spłatą. Co jednak oferta firmy Netcredit, ma wspólnego z wspomnianymi na wstępie wakacjami marzeń?

Bon o wartości 2000 zł na wakacje z Itaka

25 lutego 2019 ruszył konkurs organizowany przez Netcredit wspólnie z biurem podróży Itaka, w ramach którego można wygrać bon o wartości 2000 zł. Konkurs został zorganizowany z myślą o klientach firmy Netcredit, a więc wszystkich tych osób, które w terminie od 25 lutego do 31 marca 2019 wezmą pożyczkę w firmie. To jednak nie wszystko, ponieważ aby wziąć udział w losowaniu jednego z 10 bonów wakacyjnych, będziemy musieli zgłosić również autorski slogan reklamowy. Trzeba będzie zatem wymyślić ciekawe i oryginalne hasło reklamowe, o maksymalnej długości 255 znaków dla marki pożyczkowej Netcredit.

Bon 2000 zł na wakacje od Netcredit

Nagrodami w konkursie jest dziesięć bonów turystycznych Itaka o wartości 2000 złotych. Każdy z nich ważny będzie do 30 stycznia 2021 r. i do tego czasu będzie można je wykorzystać w biurach podróży Itaka. Otrzyma je 10 uczestników Konkursu, których slogany okażą się najlepsze oraz które spełnią warunki konkursu określone w regulaminie.

Pierwsza pożyczka w Netcredit za darmo

Jeżeli nigdy wcześnie nie korzystaliśmy z usług Netcredit, warto wiedzieć że pierwszą pożyczkę w firmie otrzymamy całkowicie za darmo i bez dodatkowych opłat. Oznacza to, że do spłacenia będziemy mieli dokładnie tyle samo ile pożyczyliśmy. Warunkiem który powinniśmy w takiej sytuacji przestrzegać jest spłata pożyczki w ustalonym terminie. Pamiętajmy przy tym, że chwilówki spłacane są jednorazowo a więc całość spłacana jest za jednym razem, bez dzielenia pożyczki na raty. W przypadku firmy Netcredit maksymalnym okresem spłaty jest okres 30 dni. Kwota pożyczek dostępna dla nowych klientów to maksymalnie do 3000 zł. Warunkiem niezbędnym do uzyskania pożyczki w firmie Netcredit, jest posiadanie ukończonych 20 lat, aktualnego dowodu osobistego i konta bankowego.

Czytaj również

Oceń:*