200 zł na Nowy Rok od Banku Millenium

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Michał Pakuła

0 udostępnij na FB
200 zł z nowym kontem na nowy rok Bonus w wysokości 200 zł możemy otrzymać od Banku Millenium na Nowy Rok 2019. Wystarczy założyć w banku popularne konto 360 stopni i spełnić określone przez bank warunki.

Banki czasami wprowadzą jakąś ciekawą promocję, o której warto napisać kilka słów więcej. Do takich mógłbym zaliczyć nowość która pojawiła się w banku Millenium z początkiem nowego, 2019 roku. Jeśli założymy w banku Konto 360 stopni, to po spełnieniu określonych warunków będziemy mogli otrzymać dodatkowy bonus w postaci 200 zł.

Banki już przynajmniej od kilku lat zachęcają ludzi do zakładania kont, oferując im albo ciekawe gadżety za założenie konta, albo wypłacając dodatkową premię pieniężną. Właśnie taką premie możemy uzyskać od Banku Millenium jeśli nie posiadamy żadnego innego produktu finansowego w tym banku, a chcielibyśmy założyć popularne konto osobiste 360 stopni.

Załóż Konto 360° i zyskaj 200 zł

Jak otrzymać od Banku Millenium 200 zł? Tutaj konieczne będzie oczywiście założenie wspomnianego rachunku osobistego Konto 360°. Wniosek o założenie konta powinniśmy złożyć do 28.01.2019, a umowę powinniśmy podpisać nie później niż do 31.01.2019.

Kolejnym krokiem by uzyskać od banku Millenium bonus w postaci 200 zł, będzie spełnienie kolejnych warunków w miesiącach luty, marzec i kwiecień. W lutym powinniśmy aktywować aplikację mobilną Banku Millenium i zasilić nasze nowe konto kwotą co najmniej 1000 zł. Ponadto powinniśmy wykonać przynajmniej jedną transakcję za pomocą karty płatniczej lub za pośrednictwem BLIK’a. Jeśli spełnimy ten warunek, wtedy do 18.03.2019 na nasze konto zostanie przelana kwota 50 zł. W miesiącach marcu i kwietniu powinniśmy wykonać podobne zasilenie konta oraz transakcje za pomocą karty, a wtedy pozostałe 150 zł trafi na nasze konto do 20.05.2019 r.

Czy warto założyć Konto 360°? Jeśli nie posiadamy jeszcze konta osobistego, lub po prostu chcielibyśmy założyć sobie drugie konto, to na pewno będzie to jedna z ciekawszych propozycji dostępnych na rynku. Konto może nie jest w pełni darmowe, ale na pewno należy do jednych z najtańszych w utrzymaniu. Za jego pośrednictwem możemy wykonywać darmowe przelewy internetowe, korzystać z darmowej karty debetowej oraz wykonywać darmowe wypłaty z bankomatu. Jeśli chcemy, aby konto było pozbawione opłat miesięcznych, wtedy powinniśmy zapewnić stałe miesięczne wpływy w wysokości 1000 zł miesięcznie oraz przynajmniej 1 płatność kartą lub przez BLIK.

Czytaj również

Oceń:*