1500 zł premii w ramach konta firmowego iKonto Biznes w Alior Banku

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

0 udostępnij na FB

Wszystkie osoby które zdecydują się na założenie konta firmowego iKonto Biznes w Alior banku, będą mogły uzyskać 1500 zł premii. W zamian za aktywne korzystanie z konta. Za wybrane czynności bank wypłaci nam premię.

iKonto Biznes to obecnie jedna z ciekawszych propozycji wśród kont firmowych. Właśnie to konto znalazło się w naszym zestawieniu najtańszych kont bankowych da firm, które prezentowaliśmy na naszych łamach już jakiś czas temu. Zakładając rachunek iKonto Biznes możemy liczyć na bezpłatne prowadzenie rachunku czy darmowe przelewy internetowe. Ponadto Alior Bank może nam wypłacić nawet do 1500 zł premii w zamian za spełnienie określonych warunków.

1500 zł premii za aktywne korzystanie

Pierwszym elementem który będziemy musieli wykonać aby mieć możliwość otrzymania wspomnianej premii to założenie konta firmowego iKonto Biznes. Przez najbliższe 12 miesięcy od momentu jego założenia będziemy mogli otrzymać nawet 1500 zł premii. A dokładnie po 125 zł miesięcznie. Z pełną listą aktywności, którą należy wykonać aby taką premię uzyskać, macie okazję zapoznać się poniżej.

warunki uzyskania premii 1500 zł

Znajdują się na niej głównie te czynności które tradycyjnie wykonujemy prowadząc firmę. A więc choćby przelewy do ZUS, przelewy do US czy transakcje kartą. Określona premia zostanie również przyznana za wykonanie przelewów SEPA, przelewów natychmiastowych czy skorzystanie z oferty kas fiskalnych za pośrednictwem Alior Banku. Dodatkową premię można uzyskać za średniomiesięczne saldo na koncie firmowym. Kwota premii uzależniona jest od wysokości salda i określona została w regulaminie.

Opłaty i Prowizja w ramach iKonto Biznes

Prowadzenie rachunku jest całkowicie darmowe, a więc nie wiąże się z opłatą miesięczną. W ramach konta możemy również dokonywać bezpłatnych przelewów internetowych, w tym również do ZUS i US. Bank udostępnia nam kartę debetową, za pośrednictwem której będziemy mogli dokonywać bezpłatnych nielimitowanych wypłat z bankomatów Alior Banku. Do 5 wypłat miesięcznych wykonanych z innych bankomatów również nie będzie wiązało się z dodatkowymi opłatami. Wydanie i korzystanie z karty jest bezpłatne, pod warunkiem wykonania 4 transakcji miesięczne na dowolną kwotę.

Czytaj również

Oceń: