1000 zł na 12 miesięcy gratis

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

0 udostępnij na FB
Jeśli planowaliście założyć sobie kartę kredytową to warto rozważyć promocję Credit Agricole ponieważ dodatkowo zyskacie nie oprocentowany kredyt na 12 miesięcy a do tego jeszcze kupon w perfumeriach Douglas.

Jeśli szukacie nie dużej gotówki a chcielibyście ją uzyskać po minimalnych kosztach to przy tym artykule powinniście się zatrzymać. W ramach karty kredytowej założonej w banku Credit Agricole możecie otrzymać kredyt w karcie kredytowej 1000 zł na 12 miesięcy gratis a więc bez żadnych dodatkowych kosztów.

Od czego powinniśmy zacząć aby móc skorzystać z wspomnianych promocyjnych warunków? Pierwszym krok to założenie jednej z trzech dostępnych kart kredytowych Credit Agricole a więc Gold , Silver lub Standard z minimalnym limitem 1500 zł. W momencie podpisania umowy o kartę wystarczy że złożymy dyspozycję przelewu gotówki z rachunku założonej karty na nasz rachunek osobisty, wtedy wspomniana kwota 1000 zł zostanie nam rozłożona na 12 rat 0%.

Na tym jednak nie koniec promocji ponieważ dodatkowo otrzymamy kupon rabatowy w wysokości 100 zł do wykorzystania w sieciach perfumerii Douglas przy zakupach na kwotę minimum 300 zł. Ten kupon zostanie wysłany do nas listem poleconym, jednak jeśli bardzo nam na nim zależy to lepiej się pospieszyć ponieważ mogą go uzyskać pierwsze 6000 osób które stanie się posiadaczami karty kredytowej Credit Agricole.

I ostatni warunek na koniec abyśmy mogli skorzystać z tych dwóch promocji to wykonanie minimum 3 transakcji kartą kredytową na minimum 150 zł w ciągu 3 miesięcy od daty założenia karty.


Karty Credit Agricole które biorą udział w promocji to MasterCard Silver i Visa Silver, MasterCard Gold i Visa Gold oraz Visa Standard.

Wniosek o założenie karty w ramach promocji “Karta kredytowa pełna korzyści”

Z regulaminem promocji “Karta kredytowa pełna korzyści” możecie zapoznać się pod poniższym linkiem.

Czytaj również

Oceń:*