1000 zł bez opłat w ofercie Smart Pożyczka

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Karol Jaszewski

0 udostępnij na FB

Obecnie większość firm które specjalizują się w udzielaniu chwilówek, posiada możliwość pozyskania pierwszej gotówki bez żadnych dodatkowych opłat i prowizji. Warunkiem jest oczywiście oddanie całej pożyczonej kwoty w terminie a ten najczęściej nie przekracza 30 dni. Taką ofertę wprowadziła u siebie właśnie Smart Pożyczka oferując w ramach pierwszej darmowej pożyczki 1000 zł bez opłat.

Jeszcze do nie dawna firmy udzielające chwilówek oferowały przy pierwszej pożyczce nie więcej jak 500 zł. Dzisiaj są to znacznie większe kwoty a 1000 zł to prawdziwe minimum. Właśnie taką kwotę pożyczki może uzyskać nowy klient, starając się o pierwszą pożyczkę w Smart Pożyczka do 1000 zł bez opłat. Co jednak najlepsze, jako osoba korzystająca po raz pierwszy z usług firmy, do 1000 zł pożyczkę możemy pożyczyć całkowicie bezpłatnie z okresem spłaty do 30 dni. W tym terminie będziemy musieli oczywiście zwrócić całą pożyczoną kwotę.

Darmowa Smart Pożyczka dla nowych klientów

Warunki które należy spełnić aby ubiegać się o pożyczkę w Smart Pożyczka to ukończone minimum 21 lat, posiadanie zatrudnienia oraz brak negatywnych wpisów w bazach dłużników. Do uzyskania pożyczki wymagana jest również wpłata rejestracyjna w wysokości 0,01 która musi zostać wykonana z własnego konta bankowego.

Choć w przypadku pierwszej pożyczki obowiązuje nas limit do 1000 zł, to już w przypadku kolejnych pożyczek możemy liczyć na zwiększeniu dostępnego limitu pożyczek. Maksymalnie może on sięgać do 2500 zł dla stałych klientów firmy, którzy dodatkowo mogą liczyć nawet na 20-procentowy rabat.

Na koniec przypomnę tylko, że nie tak dawno prezentowałem firmy w których 1000 zł pożyczymy za pierwszym razem za darmo – teraz można do tego zestawienia dopisać również firmę Smart Pożyczka.

Czytaj również

Oceń: