1000 premii po raz drugi od Credit Agricole

ważna wiadomość

Redaktor naczelny Michał Pakuła

0 udostępnij na FB
Kolejna promocja Credit Agricole w ramach której możemy zyskać nawet 1000 zł w zamian za spełnienie określonych warunków promocji.

Ruszyła właśnie jedna z bardziej atrakcyjnych promocji bankowych jakie pojawiły się w ostatnim czasie. Credit Agricole po raz drugi uruchamia promocję w ramach której możemy zyskać nawet 1000 zł za spełnienie określonych warunków. Kwota bardzo kusząca, szczególnie na tle innych podobnych promocji. Dziś dokładnie prześwietlę ofertę i powiem co trzeba zrobić aby zyskać premię w tej wysokości od banku.

Na samym początku należy wspomnieć że mamy dosyć dużo czasu aby z tej promocji skorzystać ponieważ potrwa ona do końca tego roku a więc do 31 grudnia 2015. Od razu trzeba też wspomnieć że będą mogły z niej skorzystać osoby które nie posiadają konta osobistego w Credit Agricole bądź też zamknęły rachunek osobisty w tym banku na 90 dni przed rozpoczęciem promocji. Udziału w promocji nie mogą brać osoby które wcześniej brały już udział w poprzedniej edycji lub innych przeprowadzanych przez bank CA.

Jak zyskać premię w wysokości 1000 zł od Credit Agricole?

Pierwszy warunek to jak się pewnie domyślacie założenie jednego z rachunków osobistych: 1Konto, Konto PROSTOoszczędzające, Konto PROSTOoszczędzające Plus lub Konto PROSTOoszczędzające Premium. Złożenie wniosku może odbywać się całkowicie przez internet. Tutaj macie bezpośredni link który umożliwia założenie konta oraz kieruje również do promocji w Credit Agricole.

Oczywiście poza założeniem konta konieczne będzie również spełnienie określonych warunków a oto i one:
– złożenie wniosku o wydanie karty płatniczej
– otwarcie przynajmniej rachunku TwójRachunek Oszczędzam
– uruchomienie usługi CA Saver
Poza uruchomieniem tych usług należy również wyrazić zgodę na działania marketingowe, otrzymywanie informacji handlowych pocztą elektroniczną oraz należy podać numer telefonu komórkowego raz adres e-mail.

To nie koniec warunków ponieważ kolejny z nich to zapewnienie wpływów miesięcznych na konto w wysokości minimum 1500 zł miesięcznie.

Za co konkretnie będziemy mogli zgarnąć wspomniany 1000 zł? Pierwsze 100 zł otrzymamy już na starcie po wpłynięciu pierwszego przelewu w kwocie min. 1500 zł. Kolejne 100 zł otrzymamy w zamian za przeniesienie konta osobistego z innego banku, składając dyspozycje zamknięcia konta. Jeśli jednak nie chcemy tego robić możemy sobie ten punkt po prostu odpuścić i nie będzie on eliminował pozostałych punktów premii.

300 zł otrzymamy za rachunki który będziemy opłacać za pośrednictwem założonego konta Credit Agricole. Bank odda nam do 5% wartości opłaconych rachunków za energię elektryczną, wodę, gaz, telefon komórkowy i stacjonarny, abonament TV i Internet. I na koniec największa kwota którą możemy zgarnąć czyli 500 zł za płatności kartą płatniczą. Za każdym razem gdy zapłacimy kartą na założony wcześniej TwójRachunek Oszczędzam wpłynie kwota zaokrąglenia transakcji w ramach usłigi CAsaver. W promocji bank dołoży nam 50% do tego co sami zaoszczędzimy na rachunku oszczędnościowym i dzięki temu zyskamy do 500 zł.

Na koniec może jeszcze coś o samym koncie na przykładzie PROSTOoszczędzające PLUS. Jeśli zapewnimy wspomniane wcześniej wpływy w wysokości 1500 zł miesięcznie to utrzymanie konta będzie całkowicie bezpłatne. Podobnie może być z kartą płatniczą jednak tu jest dodatkowy warunek że transakcje bezgotówkowe dokonane kartą, zaksięgowane w danym miesiącu wyniosą minimum 500 zł. Ponadto otrzymamy bezpłatne przelewy internetowe z konta, bezpłatne wypłaty gotówki z bankomatów, bezpłatne korzystanie z karty kredytowej Silver.

Poniżej możecie zapoznać się z warunkami przyznawania premii na podstawie infografiki Credit Agricole.

Szczegółowy regulamin promocji dostępny jest na stronach Credit Agricole tutaj.

Czytaj również

Oceń:*